הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

שפיצר
המומחים באפיית מאפים אישיים

גם באריזות אישיות

בשנת 2014 התחלנו לייצר עבורכם גם מאפים אישיים ארוזים, כדי שתוכלו לקחת לדרך.

אז אם אתם ממהרים, או רוצים מאפה מפנק שיישמר טרי במשך כל היום, תוכלו למצוא את המאפים האישיים שלנו בכל מקום במגוון טעמים: שוקולד, קינמון, מאפה וניל ופרג.

הסיפור שלנו מתחיל לפני למעלה מ-50 שנים, בימים בהם סבא חיים שפיצר עלה לארץ. הוא מיד זיהה את הצורך במוצר בסיסי- לחם. חיש מהר הפשיל שרוולים ופתח מאפיית לחמים קטנה וביתית. לא חלף זמן רב והוא הוסיף למגוון המוצרים גם קצפות מיוחדות ומעוצבות, לצד עוגות ועוגיות, בעיקר עבור אולמות אירועים ושמחות. אחת ההנאות של סבא חיים הייתה לשמח חתן וכלה עם חלות ועוגות מיוחדות ליום המיוחד שלהם. את כל המוצרים שייצר הוא חילק בעצמו כשהוא רכוב על אופניו, ובהמשך על סוס ועגלה. אלו היו שנים קסומות ומתוקות.

במרוצת השנים החלה גם סבתא ציפורה לאפות סופגניות כתחביב במטבח הפרטי שלה. מהר מאוד פשטה השמועה על הסופגניות האיכותיות של סבתא ציפורה עד שנדרשו לשכור 2 חנויות על מנת לייצר ולמכור, ובהמשך הקימו מפעל שמתמחה בסופגניות. סבא וסבתא עבדו מסביב לשעון כדי לייצר עוד ועוד סופגניות לתורים ההולכים וגדלים. במשך שנים ארוכות וטובות אפשר היה להריח את ריחן ולהרגיש את טעמן המיוחד של "הסופגניות של שפיצר" בכל רחבי גוש דן.

מאפה ליד הקפה

יהודה, בנו של סבא חיים, הצטרף לעסק המשפחתי כבר בשנות נעוריו. במשך שנים רבות הספיקו רק הסופגניות, אך שנות ה-2000 הביאו איתן את הרצון בטעמים חדשים ומיוחדים, לכן בשנת 2012 התרחבנו והתחלנו לייצר עבורכם מאפים אישיים בשלל טעמים וניחוחות.

כל אחד מאתנו אוהב ליד הקפה של הבוקר טעם אחר: מאפה אישי בטעם שוקולד, או קינמון, גבינה ואפשר גם תפוחים.. או אולי בכלל תרצו משהו מלוח? בורקס גבינה, או אולי תפוח אדמה, ואפילו בייגלה יש בנמצא, במגוון טעמים.

המאפים שלנו מופצים בכל רחבי הארץ, ומגיעים לכל אחד ואחת מכם טריים וריחניים: במאפיות, בתי קפה, מזנונים, תחנות רכבת. כשאתם נהנים מהמאפים האישיים שלנו בתפזורת, אנחנו משמינים מנחת. (אפילו שאתם בכלל לא יודעים שזה שלנו..)

הדף בטעינה...